KONKURS FRYZJERSKI

„Kto nie chce, kiedy może, ten
nie będzie mógł, kiedy będzie chciał”
Winston Churchill

W dniach od 12 do 25 października w naszym Zakładzie trwała XVI edycja Kampanii Białych Serc – Europejskiego Solidarnego Protestu Przeciwko Narkotykom i Przemocy. Tegorocznej akcji przyświecało hasło “WSZYSTKO W TWOICH RĘKACH”, którego charakterystycznym symbolem było białe serce, propagujące życie bez narkotyków.
Nasze zdecydowane STOP wypowiedzieliśmy, organizując 22 października konkurs fryzjerski. Uczennice klasy I i II szkoły branżowej zaprezentowały swoje umiejętności stylizując i upinając fryzury, których głównym motywem było SERCE. Wychowanki chętnie przygotowywały się do tego konkursu i z wielkim zaangażowaniem wzięły w nim udział. Prace zostały wykonane na główkach treningowych, a jury miało ciężki orzech do zgryzienia, ponieważ każda uczennica w wykonywaną fryzurę włożyła mnóstwo zaangażowania i serca.
Finalistki konkursu otrzymały bardzo dobre oceny w dziennikach, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodkie upominki, tak więc udział w kampanii i konkursie fryzjerskim miał wymiar materialny, ale co najważniejsze, wyrażał zdecydowane STOP NARKOTYKOM I PRZEMOCY!.

Zmień rozmiar czcionki
Kontrast