MECZ PIŁKI SIATKOWEJ KADRA – WYCHOWANKI

„Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą”
św. Augustyn

W ostatnim czasie w naszej placówce odbyły się dwa mecze piłki siatkowej, które wzbudziły wiele emocji. Jedną drużyną była reprezentacja wychowanek, a drugą – reprezentacja kadry pedagogicznej placówki. Niestety, w pierwszym meczu podopieczne trochę się zestresowały, kiedy stanęły twarzą w twarz z przeciwnikami i pomimo zaciętej rywalizacji przegrały 2:0. Jednak nie poddały się i dwa tygodnie później w rozegranym meczu rewanżowym pokazały swoją siłę. We wspomnianym meczu wychowanki wygrały 2:1. Tylko dwa punkty dzieliły kadrę pedagogiczną od zwycięstwa, ale szczęście nie opuszczało dziewczyn i mimo zmęczenia, żył w nich duch walki, który poprowadził je do zwycięstwa.
Przed świętami odbędzie się jeszcze jeden mecz, zawodnicy z obydwu drużyn ciężko trenują, żadna drużyna nie chce tym razem przegrać. W powietrzu wyczuwalny jest stres i emocje. Tylko kilka dni dzieli nas od meczu, w którym okaże się, kto jest lepszy, a kto musi pogodzić się z goryczą przegranej.
Mimo wszystko dopingujemy obie drużyny, bo przecież liczy się dobra zabawa nas wszystkich. Mamy nadzieję, że mecz będzie bardzo ciekawy i ekscytujący!!

Karolina

Zmień rozmiar czcionki
Kontrast