RAJD ROWEROWY PO GMINIE JAKUBÓW

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego,
czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań.
Złap w żagle pomyślne wiatry.
Podróżuj, śnij, odkrywaj”.
Mark Twain

W niedzielę 12 maja wzięłyśmy udział w rajdzie rowerowym po gminie Jakubów, w którym uczestniczyło ponad 200 osób. Pani Hanna Wocial – Wójt Gminy Jakubów osobiście powitała uczestników rajdu, zadbała także o wspaniałą atmosferę podczas tej imprezy.
Tegoroczna szesnastokilometrowa trasa wiodąca przez malownicze miejscowości gminy Jakubów, z całą pewnością nie była najłatwiejsza, ale podzieleni na 3 kolumny uczestnicy rajdu wspaniale sobie z nią poradzili. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali druhowie z ochotniczych straży pożarnych, ratownicy medyczni oraz policjanci.
Po godzinie jazdy dotarłyśmy na metę, czyli do gospodarstwa agroturystycznego „Na KOŃcu wsi” w Brzozówce. Tam czekały na nas atrakcje „Jakubowskiego Pikniku Rodzinnego”: koncert pochodzącego z Palermo na Sycylii we Włoszech piosenkarza i pianisty Andrea Lattari, przepyszna grochówka, słodkie bułeczki, jabłuszka, kawa i herbata.
Niedziela spędzona na świeżym powietrzu w gościnnej gminie Jakubów utwierdziła nas w przekonaniu, że warto podróżować i odkrywać piękno najbliższej okolicy.

Zmień rozmiar czcionki
Kontrast