SZTUKA CODZIENNEGO MAKIJAŻU

„Uwierz w życie!
Ludzie zawsze będą żyć i rozwijać się,
aby wieść wspanialsze, głębsze i pełniejsze życie”.
W.E.B. DuBois

Dnia 8 listopada 2019 roku wychowanki uczestniczyły w warsztacie „Sztuka codziennego makijażu”, który został zorganizowany jako nagroda za zaangażowane uczestnictwo wychowanek w zajęciach profilaktycznych „ARS – jak dbać o miłość” oraz „Nieznajomość prawa szkodzi” w roku szkolnym 2018/2019.
Warsztat prowadziła Magda Graff – makijażystka i artystka, dla której praca zawodowa to przede wszystkim pasja. Prowadząca starała się przekazać uczestniczkom tajniki i praktyczne wskazówki codziennego makijażu, który ma zachwycać i ukrywać niedoskonałości, a nie szokować. Po interesującej części teoretycznej nastąpiła także długo wyczekiwana część praktyczna. Dziewczęta pod okiem eksperta dobierały kosmetyki i tworzyły własne makijaże. W atmosferze uśmiechu i wzajemnej współpracy powstały piękne i dopracowane makijaże. Na zakończenie wychowanki otrzymały także cenne upominki marki NYX Professional Makeup od prowadzącej warsztat.
Składamy ogromne podziękowania wszystkim uczestniczkom warsztatu, ale przede wszystkim prowadzącej warsztat za zarażanie pasją i wspaniałą lekcję makijażu.

Zmień rozmiar czcionki
Kontrast